Pastele modne zimą i latem

Barwy pastelowe wciąż są modne. Ta moda trwa już od kilku sezonów, a one nadal są trendy. Co najwyżej zmieniają się te, jakie uważa się za najmodniejsze. Obecnie jest to np. pudrowy róż oraz rozbielony błękit. Pora roku nie ogranicza popularności barw pastelowych. Wiele osób pamięta, jak zimą hitem był blady róż. I także w kolejną spokojnie można nosić zakupione w tym kolorze rzeczy.

Lato kocha pastele

Nawet kiedy ich popularność się zmniejszy, kiedy znawcy mody co innego okrzykną odkryciem, to latem zawsze będzie się do nich wracać. Spokojne, rozbielone, mające w sobie coś odświeżającego, zawsze będą lubiane w tę porę roku. Wspaniale wyglądają w połączeniu z bielą, która też zawsze wtedy ma swój czas. Jasny róż, błękit, miętowy, kremowy, to kolory, jakie latem zawsze będzie się chętniej wybierać. Te są najpopularniejsze, ale i inne kolory mają swoje pastelowe wersje np. jasna, rozbielona lila. Barwy te pięknie prezentują się w słoneczne dni. W te chłodniejsze, kiedy brak słońca mógłby pogarszać nastrój, to one go poprawią. Dlatego warto kupować nie tylko pastelowe bluzki, szorty oraz spodnie i spódnice, ale też np. pastelowe kalosze. Będzie się mieć lepsze samopoczucie nie tylko dlatego, że deszcz przestał padać, ale też z powodu zakładania czegoś tak sympatycznego.

Barwy pastelowe nie tylko latem

Nie tylko latem czy wiosną jest na nie pora. Jasnoróżowy płaszcz albo spodnie w takim kolorze będą się dobrze prezentować także i zimą. Jeśli chce się wybierać modne ubrania, warto na bieżąco śledzić, co jest na czasie. Zawsze takie będą barwy kremowa i beżowa. Są to kolory neutralne i uniwersalne. Co do innych pasteli, to można to śledzić. Nie można jednak ograniczać się jedynie do mody. Jeśli się dobrze wygląda w pastelach, to można je nosić non stop. Najważniejsze jest znalezienie barw z uwagi na swój typ urody oraz znalezienie swojego stylu, a trendy mody traktuje się jako podpowiedź. Jasny róż też można by uznać za klasykę. Jest lubiany przez kobiety i pora roku nie ma tu już znaczenia. Skoro pojawia się na płaszczach, na kaloszach, to tym bardziej można kupować różowe bluzki czy spodnie i nie zwracać uwagi na porę roku. Klasyką już także stały się jasnoróżowe męskie koszule. Tak więc ten kolor znalazł także swoje miejsce w modzie męskiej.

Dobre samopoczucie jest ważne

Skoro rzeczy w pastelowych barwach poprawiają samopoczucie, to warto się nimi otaczać. Dotyczy to także wybieranych ubrań, obuwia oraz dodatków. Warto korzystać z tego, że są one nadal modne i wybierać je dla siebie na każdą porę roku. Jak przestaną być tak cenione przez kreatorów mody, to i tak zawsze latem będą doskonałym wyborem. Pomimo mody jednak, na zimę i jesień też coś pastelowego warto mieć, by móc szybko poprawić sobie humor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>